Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Učitelé

Keramika

Jeden z našich tradičních kroužků, kde si děti mohou vymodelovat krásné výrobky z keramické hmoty. Výhoda hmoty spočívá především v tom, že se nemusí vypalovat, tudíž k vedení kroužku nepotřebujete pec. Výrobky z keramické hmoty usychají na vzduchu - a to přibližně dva dny, poté se barví efektovými barvami. Úloha lektora spočívá v zadání výrobku, který se na dané lekci bude tvořit. Lektor výrobek vyrábí společně s dětmi, tak aby děti měly vzor konkrétního postupu - občas dětem lektor pomůže s jejich prací (s válením, přilepováním apod.). Na konci lekce všechny výrobky lektor označí podpisem (aby si je děti za týden poznaly) a uloží na bezpečné místo. Na konci hodiny rozdá pokyny k úklidu a vše zkontroluje.

 

Doba přípravy na kroužek?

Prostudování a výběr výrobku na danou lekci nezabere více jak 15 minut.

 

Co od nás dostanete ?

  • Kompletní vybavení pro práci s keramickou hmotou (válečky, keramické špachtle, ubrus, keramické struny, štětce, nůžky, mističky, rydla, houbičky, utěrky atd.).
  • Materiál - především se jedná o samotuhnoucí keramickou hmotu (dodávaná po 10kg) a efektové barvy na malování výrobků.
  • Kompletně zpracovanou metodiku pro 50 lekcí - zde se nacházejí nejrůznější návody na konkrétní výrobky společně s fotografiemi postupu. Metodika je sestavena od nejjednodušších až po složitější výrobky, nacházejí se zde i tematické hodiny, které se vztahují k ročnímu období.

 

Co potřebujete?

Jen šikovné ruce :-)

 

Kolik platí rodiče za kroužek?

120 Kč / lekci (včetně materiálu), platba probíhá pololetně

 

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT