Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Mateřské školky

Stravování

Kompletní zajištění stravování a doprava stravy pro školky v Brně

 

Službu Stravování nabízíme aktuálně pouze v Brně.

 

Nejste spokojeni se systémem stravování a rádi byste svým dětem zajistili kvalitní a chutnou stravu? Proto bychom Vám rádi představili naše gastro služby. Oproti předešlým rokům jsme naši službu rozšířili hned na 3 varianty, které si můžete prohlédnout níže.

 

Pevně věříme, že jsme připravili takovou službu, která předčí všechny Vaše požadavky a přání v oblasti zajištění stravování ve Vaší školce. To vše díky spolupráci s firmami působícími v oblasti gastronomie a zásobování školských stravovacích zařízení po více než 10 let, dohromady ve spojení s našimi 7 letými zkušenostmi z prostředí mateřských škol.

 

Kompletní zajištění stravy

Hledáte změnu dodavatele stravy k lepšímu? Vyzkoušejte nás, dodáváme po celý rok velice kvalitní a chutnou stravu pro předškolní i školní děti, včetně svačinek a dietních variant pokrmů. Součástí služby je samozřejmě i doprava. Rádi Vám přivezeme zkušební oběd zdarma na ochutnání.

 

Výhody naší služby:

  • kompletní zajištění stravování pro soukromé mateřské školy
  • doprava zdarma
  • flexibilní objednávání a rušení obědů
  • dodání vždy ve stejný čas
  • maximální kvalita i chuť
  • jídelníček podle norem MŠMT
  • možnost zajištění jídel pro dietáře

 

Doprava stravy

Máte svou jídelnu, která Vám vaří obědy, ale potřebujete je dopravit k Vám do školky? I zde Vám rádi pomůžeme. Od letošního roku fungujeme také jako dopravce, máme několik tras po Brně, takže rádi zavezeme i Vaše obědy.

 

Strava na prázdniny

Víme, že mnoho školek má zajištěnou stravu na školní rok, ale řeší, odkud vzít stravu na prázdniny. A přesně s tím Vám můžeme pomoci. Naše služba je k dispozici po celý rok, jsme schopni Vám stravu dovážet po celé letní prázdniny, 1 měsíc nebo klidně jen 1 týden, dle Vašich potřeb.

 

Neváhejte nás prosím kontaktovat na email info@berukrouzky.cz nebo na tel. 737 352 576 pro více informací. V případě zájmu Vám rádi připravíme cenovou kalkulaci nebo přivezeme oběd na zkoušku.

 

 

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT