Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Mateřské školky

Workshopy

Přidejte ke svému výukovému programu ve školce něco neobvyklého. Workshop je jednorázová akce/lekce uskutečněná přímo ve Vaší školce pro skupinku dětí nebo dokonce pro celou školku. Program je přizpůsoben věku dětí a zahrnuje především praktické hry a ukázky, pomocí kterých děti proniknou do zvoleného tématu a odnesou si mnoho zážitků. Nejčastěji takto pořádáme workshopy Moje zvířátko, Malý kutil, Keramika nebo Malý kuchtík, vybírat však můžete z celé nabídky našich aktivit. Dále připravujeme sezonní - speciální workshopy. Veškeré informace se dozvíte na této stránce níže.

Nabídka workshopů

Kutilský workshop

Vyberete si z naší široké nabídky výrobků, my přivezeme k vám do školky celou kutilskou dílnu a s dětmi výrobej vyrobíme. Každý si tak z lekce odnese nejen nové zkušenosti s vrtáním, zatloukáním nebo pilováním, ale také výrobek - hračku. Cena 1 490 Kč pro skupinku do 15 dětí.

 

Keramický workshop

Keramika je skvělá aktivita pro rozvoj jemné motoriky, navíc děti velmi baví a mohou si z ní něco odnést domů. Výrobek si můžete zvolit z naší nabídky podle vašeho aktuálního programu. Veškeré vybavení přivezeme. Cena 1 490 Kč pro skupinku do 15 dětí.

 

Moje zvířátko workshop

Vyberte si jakékoliv zvířátko z naší nabídky a my vám ho přivezeme do školky. Ano, opravdové živé prasátko, beránek, kozička, králík, ježek nebo had! Děti se dozví mnoho nových informací, mohou si zvířátko pohladit, nakrmit a zahrají si různé hry a splní úkoly. Cena dle zvoleného zvířátka, možno i více zvířátek najednou. Od 1 490 Kč pro skupinku do 30 dětí.


Speciální nabídka - ČervNOVÉ workshopy

V květnu by se měl provoz škol, školek i naší agentury opět rozběhnout, proto bychom Vám tento restart chtěli zpříjemnit akcí na workshopy a jejich novými tématy.

SLEVA 20 % NA VŠECHNY ČERVNOVÉ WORKSHOPY
2+1 ZDARMA NA ČERVNOVÉ WORKSHOPY

 

  • Přírodovědecké pokusy workshop (foto)   NOVINKA
  • Doktorem na zkoušku - zdravotnický workshop (foto)   NOVINKA
  • Přírodní mýdlo - kutilský workshop (foto)
  • Bludiště - kutilský workshop (foto)   NOVINKA
  • Horkovzdušný balon - keramický workshop   NOVINKA
  • Tarte Flambée - kuchtíkův workshop (foto)   NOVINKA
  • Jehňátko - workshop moje zvířátko (foto)   NOVINKA
  • Kůzlátko - workshop moje zvířátko (foto)   NOVINKA
  • Další zvířátka: králík, pes, had, ještěrka, potkan, agama, želva, osmák, šnek, hmyz, morče, křeček a další...

Témat máme desítky, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám vybrat to pravé pro Vás.

 

Stále můžete vybírat také z naší běžné nabídky workshopů obsahující mnoho zvířátek, kutilských a keramických výrobků nebo dobrot od kuchtíka, pro kompletní nabídku nás prosím kontaktujte.


Otázky a odpovědi

Jaké je téma/program workshopu?

Workshopy vycházejí z nabídky našich kroužků, vybrat si tak můžete kterýkoliv kroužek a my Vám podle něj připravíme workshop. Dále pak můžete vybírat z akutální speciální nabídky podle ročního období - například vánoční, velikonoční workshopy a podobně.

 

Kolik dětí se může zúčastnit?

Standardně program pořádáme pro skupinku cca 10 dětí (Zvířátka až pro 20), ale počet je možné navýšit až na celou školku.

 

Pro jak staré děti je workshop určený?

Většinu našich programů zvládnou děti již od 2-2,5 let.

 

Jak dlouho to trvá?

Základní workshop trvá 60 minut, ale je možné domluvit i delší akci, například na celé dopoledne.

 

Jaký je termín workshopu?

Workshopy probíhají ve většině případů v dopoledních hodinách. Svůj den a čas si můžete samozřejmě zvolit. Doporučujeme termín zarezervovat co nejdříve, abyste měli jistotu, že budeme mít volnou kapacitu ve Vámi zvoleném dni.

 

Kolik to stojí?

Již od 1 990 Kč pro skupinku dětí. Cena se liší podle jednostlivých aktivit, počtu dětí a délky trvání.

 

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT