Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Registrace učitele

COVID19 - AKTUÁLNÍ SITUACE: PŘERUŠENÍ NĚKTERÝCH KROUŽKŮ V OBDOBÍ 12.10. - 30.10. 2020. Více informací ZDE.

x
Pro děti

Berubox

Sbalili jsme zábavu, kreativitu a radost do boxu, který je připravený cestovat k Vám. Děti tak mohou v pohodlí domova tvořit, vyrábět, objevovat, hrát si, luštit a bavit se. Připravili jsme několik variant, aby si vybrali kluci i holky, malí umělci, kutilové i vědci. Boxy pravidelně obměňujeme, takže máte zajištěný nekonečný přísun zábavy a tvoření.
 

Co je součástí BOXU
V boxu najdete mnoho kreativní zábavy pro Vaše děti. Jde o materiál na tvoření, včetně návodů na výrobu - kutilské hračky ze dřeva, keramické výrobky z hlíny, výtvarné výrobky z papíru nebo materiál na domácí přírodovědecké pokusy. Dále v boxu najdete základní pomůcky, jako pastelky, špachtle, fixy, štětce a podobně.. O další zábavu se postará sada omalovánek, zábavných her a pracovních listů. Nesmí samozřejmě chybět malý dárek. Konkrétní seznamy najdete u jednotlivých typů Beruboxů.
JAK TO FUNGUJE
Beruboxy vycházejí pravidelně každý týden s novým obsahem, a to vždy ve 3 kategoriích - Univerzální, Kutilský a Výtvarný. Každý týden si tak můžete objednat novou zábavu na doma pro Vaše děti, nebo rovnou zvolit výhodné předplatné na celý měsíc.

Berubox obsahuje vždy veškerý potřebný materiál pro realizaci výrobků, her a cvičení. Dále může obsahovat některé vybavení. Základní pomůcky (například nůžky, pastelky, kladívko, ...) nejsou obsahem balení - potřebné pomůcky pro konkrétní box jsou uvedeny u aktuálního seznamu boxu v detailu.
Cena
1 box = 490 Kč
Přeplatné na 1 měsíc (5 boxů) = 1 960 Kč - ušetříte 490 Kč
Sleva pro sourozence (objednávka 2 boxů, 2 předplatných) = 10 % sleva
Rozvoz naší službou = 69 Kč
Odeslání poštou = 129 Kč
Objednávka
V případě zájmu o jakýkoliv Berubox nás neváhejte kontaktovat na email info@berukrouzky.cz nebo na telefon +420 775 600 308.
Boxy osobně rozvážíme, zasíláme poštou nebo je možné osobní převzetí na adrese Dobronická 1257, 148 25, Praha Libuš
Kutilský Box
Vyrobíme si vlastní hračky!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Výtvarný Box
Nejkreativnější domácí vyrábění!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 7 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT