Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Pro děti

Oslavy

Dopřejte svým dětem narozeninovou oslavu, na kterou nezapomenou. Připravili jsme pro Vás několik programů, které jistě oživí Vaši oslavu a dodají ji úplně nový rozměr zábavy.

Co je součástí oslavy
Jde o 60 minutové programy, které zakomponujete do své oslavy. Na zvolený program přineseme veškeré potřebné vybavení a o plynulý chod se postará zkušený lektor
Kde oslava probíhá
Oslava probíhá na Vámi zvoleném místě. Může se jednat o Váš dům, byt nebo jakýkoliv jiný prostor. Naše prostory bohužel k dispozici nemáme, vždy jezdíme za Vámi. Oslavy probíhají v Praze a blízkém okolí.
Cena
Běžná cena je 1 990 Kč za program. Cena se může lišit dle zvoleného programu, počtu dětí, délky a dalších aspektů. Pro přesnou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat.
Objednávka
V případě zájmu o program na Vaši narozeninovou oslavu nás neváhejte kontaktovat co nejdříve, abychom měli dostatek času na přípravu. Koordinátorka s Vái domluví veškeré podrobnosti – termín, téma programu, platbu, …
Party se zvířátkem
Pozor, přijíždí speciální host – zvířátko!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Party s kutilem
Vyrobíme si vlastní hračky!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Party s kuchtíkem
Pojďme si uvařit občerstvení na oslavu!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Party s keramikou
Nejkreativnější narozeninové vyrábění!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT