Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na online kroužek
Přihláška na tábor
Pro děti

Oslavy

Dopřejte svým dětem narozeninovou oslavu, na kterou nezapomenou. Připravili jsme pro Vás několik programů, které jistě oživí Vaši oslavu a dodají ji úplně nový rozměr zábavy.

Co je součástí oslavy
Jde o 60 minutové programy, které zakomponujete do své oslavy. Na zvolený program přineseme veškeré potřebné vybavení a o plynulý chod se postará zkušený lektor
Kde oslava probíhá
Oslava probíhá na Vámi zvoleném místě. Může se jednat o Váš dům, byt nebo jakýkoliv jiný prostor. Naše prostory bohužel k dispozici nemáme, vždy jezdíme za Vámi. Oslavy probíhají v Praze a blízkém okolí.
Cena
Běžná cena je 1 990 Kč za program. Cena se může lišit dle zvoleného programu, počtu dětí, délky a dalších aspektů. Pro přesnou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat.
Objednávka
V případě zájmu o program na Vaši narozeninovou oslavu nás neváhejte kontaktovat co nejdříve, abychom měli dostatek času na přípravu. Koordinátorka s Vái domluví veškeré podrobnosti – termín, téma programu, platbu, …
Party se zvířátkem
Pozor, přijíždí speciální host – zvířátko!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Party s kutilem
Vyrobíme si vlastní hračky!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Party s kuchtíkem
Pojďme si uvařit občerstvení na oslavu!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Party s keramikou
Nejkreativnější narozeninové vyrábění!
PŘEČTĚTE SI VÍCE
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 9 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT