Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Učitelé

Malý kuchtík

Kroužek pro všechny malé kuchaře a kuchařky - velmi oblíbený mezi dětmi a to především pro jeho jasné zaměření. Děti si během jedné lekce ukuchtí vždy jeden pokrm, který hned mohou ochutnávat. V našem receptáři se nacházejí především pokrmy připravované za studena, jak sladké tak slané. Děti by se během roku měly seznámit s různými surovinami a možnostmi jejich využití. Na začátku každé lekce lektor děti seznámí s pokrmem a surovinami, ze kterých se bude pokrm vyrábět, poté popíše přesný postup práce a může se vařit :-)

 

Doba přípravy na kroužek?

Na tento kroužek je potřeba nakoupit si všechny potraviny pro danou lekci, což díky našemu receptáři, který obsahuje seznam nákupu, zvládnete za chviličku. Veškeré suroviny jsou dostupné v běžných potravinách.

 

Co od nás dostanete ?

  • Kompletní vybavení pro vaření s dětmi - mísy různých velikostí, příbory, dětské nože na krájení, jeden ostrý nůž pro lektora, vařečku, metlu, stěrku, struhadla, prkýnka, odměrku, talířky, dózy, škrabky, pomůcky pro udržení čistoty - houbičky, jar, ubrus, utěrku.
  • Kompletní receptář obsahující námi vyzkoušené recepty, které děti bez problémů zvládají.  V praxi bylo ověřeno, že pokrmy připravené z našich receptů dětem chutnají. Součástí receptáře jsou i vytištěné recepty, kde svoje výtvory mohou děti hodnotit - vytištěný recept si poté odnesou domů.

 

Co potřebujete?

Kreativitu a nadšení - i z obyčejných věcí se dají vykouzlit hezké a chutné dobroty :-)

 

Kolik platí rodiče za kroužek?

120 Kč / lekci (z toho je 20 Kč určeno na nákup surovin), platba probíhá pololetně

 

 

Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT