Cookies
Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Přihláška na kroužek
Přihláška na tábor

STAŇTE SE LEKTOREM BERUKROUŽKY, VÍCE INFORMACÍ O POZICI NALEZNETE ZDE.

x
Aktuality

Benefit Plus

Rádi bychom Vás informovali o nové možnosti platby kroužků a táborů formou Benefit Plus. Nyní nás naleznete na webu benefit-plus.eu v seznamu benefitů pod názvem Beru kroužky. Zde již stačí postupovat dle instrukcí objednání benefitu. Více informací se dozvíte na webu www.benefit-plus.eu

Nabídku kroužků naleznete ZDE.

Další aktuality
Otázky a odpovědi ke kroužkům
Kdy kroužek začíná, co si máte přinést nebo jak zaplatit? To vše se dozvíte zde.
Infolinka denně do 22:00
Víme, že výběr kroužku pro Vaše děti je důležité rozhodnutí, ke kterému potřebujete co nejvíce informací. A také si uvědomujeme, že díky práci a jiným povinnostem se k řešení kroužků dostanete často až ve večerních hodinách. A právě proto jsme Vám během září k dispozici na naší infolince každý den až do 22:00, včetně víkendů.
Sleva až 36 % na kroužky ve š.r. 2023/24
Níže si můžete prohlédnout všechny slevové akce, které jsme pro Vás připravili na školní rok 2023/24. V minulých letech byla maximální sleva 10 %, pro letošní rok jsme Vám chtěli nabídnout více možností, maximální sleva se tak vyšplhala až na 36 %!
Pro více informací
nás prosím kdykoliv kontaktujte!
+420 775 600 308
Proč právě my?
Berukroužky jsou tu pro děti, rodiče, školy a školky. Již 10 let pořádáme skvělé kroužky, příměstské tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Pomáháme školkám a školám s jejich provozem a aktivitami. A především plníme náš hlavní cíl - přinášíme úsměv dětem.
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
E-mail byl uložen.
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT